Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

Старпро

Опис

Старпро

 

КС (тебуконазол, 430 г/л)
Системний фунгіцид, що поєднує захисну та лікувальну дію проти комплексу грибкових хвороб. Має росторегулюючі властивості на озимому ріпаку.

Переваги

- Профілактика та лікування захворювань із «стоп-ефектом»
- Тривалий захист молодих рослин від широкого спектру хвороб
- Краща перезимівля та розвиток рослин озимого ріпаку навесні
- Відсутність фітотоксичності на рекомендованих до використання культурах
- Вища врожайність культури

Опис/Характеристика

Діюча речовина: тебуконазол, 430 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: каністра 5 л

Норма використання робочого розчину для наземного обприскування 
200-400 л/га

Особливі характеристики
Фунгіцид Старпро® поряд із високою ефективністю проти грибкових хвороб має значний вплив на розвиток надземної частини рослин озимого ріпаку, стримуючи її ріст та активуючи бічне галуження стебла. Завдяки цьому рослини є більш компактними та стійкішими до полягання.

Рекомендації 
Старпро® на ріпаку можна застосовувати як восени, так і весною. Фунгіцид Старпро®, внесений у нормі використання 0,45 л/га восени у фазі 4-8 листків у рослин озимого ріпаку, ефективно контролює розвиток фомозу і циліндроспоріозу та сприяє підвищенню зимостійкісті завдяки стримуванню росту головного стебла та формуванню компактної розетки з потовщеною і глибоко закладеною кореневою шийкою, добре розвинутій кореневій системі з підвищеним вмістом пластичних речовин. 
- Застосування фунгіциду Старпро® весною у нормі використання 0,6 л/га в фазі інтенсивного росту головного стебла – повного цвітіння ріпаку забезпечує захист від збудників альтернаріозу і склеротиніозу та сприяє підвищенню стійкості рослин до полягання завдяки посиленому росту бічних пагонів; 
- Фунгіцид Старпро® швидко проникає в рослину протягом 2-4 годин, тому висока ефективність його дії зберігається навіть після випадання опадів через кілька годин із моменту проведення обприскування.Старпро® діє як превентивно, так і після появи симптомів грибкової хвороби, зберігаючи захисну дію впродовж 2-4 тижнів, залежно від ступеня поширеності інфекції та погодних умов; 
- Фунгіцид Старпро® слід застосовувати за температури повітря понад 12°С. Його можна змішувати з багатьма гербіцидами, інсектицидами, регуляторами росту, рідкими добривами, а також із іншими фунгіцидами контактної та системної дії, однак перед приготуванням робочого розчину слід провести тест на змішуваність його компонентів; 
- Фунгіцид Старпро® в рекомендованих нормах використання є нетоксичним для бджіл.

Норми використання

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяОб’єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати, л/га**Час обробокКратність обробок
РіпакІнгібіювання росту та захист від комплексу хвороб0,45Обприскування восени в фазі 4-8 листків у культури1
Фомоз, альтернаріоз, борошниста роса0,6бприскування в період весняної вегетації культури1

*У світовій практиці застосовується на зернових культурах (пшениця, ячмінь, овес, жито), цукрових буряках, виноградниках.


Спектр ефективностi

Старпро® – фунгіцид із класу триазолів для контролю хвороб на листовій поверхні культур. Тебуконазол має як лікувальну, так і захисну дію протягом 2-4 тижнів проти комплексу грибкових хвороб.
Діюча речовина фунгіциду Старпро® – тебуконазол є інгібітором процесу диметилювання біосинтезу стиролів і порушує вибірковість проникності клітинних мембран патогенів. Тебуконазол зазвичай розподіляється всередині листка більш рівномірно, забезпечуючи більш довготривалий захисний ефект, порівняно з іншими діючими речовинами фунгіцидів.

 
 

Замовити дзвоник