Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

ДЕВРИНОЛ 45, КС

Опис

ДЕВРИНОЛ 45, КС


Діюча речовина: 
напропамід, 450 г/лСелективний ґрунтовий гербіцид для захисту овочевих культур.

Препаративна форма: концентрат суспензії
Спосіб дії: 
системний + ґрунтова дія
Норма витрати робочого розчину: 
200 – 300 л/га
Упаковка: 
каністра 5 л

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
• ефективний контроль однорічних злакових та основних дводольних бур’янів;
• знищує бур’яни під час їхнього проростання;
• малочутливий до вологості грунту, після опадів чи зрошення відбувається рективація;
• подовжена захисна дія, понад 60 діб;
• препарат не проявляє фітотоксичності;
• може змішуватись із іншими ґрунтовими гербіцидами.

 

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:
ДЕВРИНОЛ 45, КС – селективний гербіцид ґрунтової дії, проникає в рослину під час проростання насіння буряну в ґрунті ще до появи сходів. Також препарат має вплив на бур’яни в фазі сім’ядолі, після випадання опадів та реактивації препарату. Першою ознакою дії ДЕВРИНОЛУ є зупинка росту та деформація коренів. Пророслі бур’яни зупиняються в рості та набувають червоно - фіолетового забарвлення та поступово гинуть. Препарат не проявляє гербіцидної активності при застосуванні по сходам бур’янів. 
Чутливі бур’яни: куряче просо, зірочник середній , грабельки звичайні, лобода біла, кропива жалка, роман польовий, будяк жовтоцвітний, ромашка аптечна, щириця звичайна, талабан польовий, тонконіг однорічний, галінсога дрібноквіткова.
Середньо чутливі бур’яни: гірчиця польова, метлюг звичайний, підмаренник чіпкий, гірчаки, падалиця зернових, грицики звичайні.
Стійкі бур’яни: фіалка польова, рутка лікарська, глуха кропива, амброзія полинолиста, паслін чорний, багаторічні злакові та дводольні бур’яни.


КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

Культура
Бур'ян 
Норма внесення (л/га) 
Cпосіб та час обробки 
Кількість обробок 
Томати Однорічні злакові та дводольні бур'яни 1,5-3,0 Обприскування із заробкою в ґрунт,
 до посіву, або до висадки розсади
1

 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

ДЕВРИНОЛ 45, КС повинен бути внесений до посіву із обов’язковою заробкою в ґрунт на глибину 3-5 см протягом 28-48 годин після внесення (препарат фотонестабільний, швидко розкладається під дією сонячних променів). Після випадання опадів препарату властива реактивація (повернення гербіцидної дії). Препарат має залишкову активність в ґрунті, небажано висівати зернові культури в рік застосування. ДЕВРИНОЛ 45, КС  може застосовуватися в суміші із препаратами на основі метрибузину та кломазону.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ:

ДЕВРИНОЛ 45, КС  широко застосовується в Європі та інших країнах світу при вирощуванні сої, картоплі, перцю, капусти, суниці, малини, смородини, винограду, персику та ін.

Замовити дзвоник