Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

Дімілін

Опис

Дімілін

 

ЗП (дифлубензурон, 250 г/кг)
Малотоксичний інсектицид для боротьби із широким спектром шкідників на багатьох культурах.

Переваги

- Відсутність залежності ефективності від температури
- Низька токсичність для теплокровних
- Безпечність для корисної ентомофауни
- Довготривалий захисний ефект
- Швидкий розпад у воді та грунті
- Широкі можливості для застосування в інтегрованих системах захисту
- Ефективний проти популяцій шкідників, стійких до інших хімічних груп інсектицидів

Опис/Характеристика

Діюча речовина: дифлубензурон, 250 г/кг

Препаративна форма: водорозчинний порошок

Упаковка: бутель 1кг

Особливості застосування на яблуні
Під час боротьби із яблуневою плодожеркою та листовими мінерами ефективність препарату залежить від овіцидної активності шкідників, що визначає необхідність проведення обробки до початку відкладання яєць.
Правильний час для застосування препарату найкращим чином визначається за допомогою феромонних пасток. Застосування Діміліну® слід починати за досягнення шкідниками економічного порогу шкодочинності. Сума ефективних температур повинна дорівнювати 145 °С, а температура у вечірній період повинна бути не нижчою 15 °С.
Активна післядія Діміліну® триває близько 3-4 тижнів, що зазвичай перекриває повний період льоту метеликів однієї генерації. Якщо період льоту метеликів розтягується через погодні умови, може виникнути необхідність у повторній обробці. 
У випадках, коли поява листових мінерів збігається у часі із застосуванням препарату проти яблуневої плодожерки, одна обробка дозволяє контролювати чисельність обох шкідників. Для боротьби із лускокрилими шкідниками препарат має застосовуватися по гусеницях молодших віків.

Норма витрати робочого розчину 
на польових культурах 200-400 л/га, на лісових насадженнях 150-200 л/га, на капусті 400-600 л/га, на плодових культурах 800-1200 л/га.

Норми використання

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяШкідливий об’єктНорма витрати, кг/гаСпосіб застосування, обмеженняПеріод очікування (днів до збору врожаю)
ЯблуняПлодожерки, мінуючі молі0,6Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 2 рази30
КапустаСовки, білянки, міль0,08-0,12Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз30
ПечериціГрибна муха, грибний комарик4 г/кв.мОбробка покрівельної суміші, максимальна кратність 1 раз20
Лісові хвойні та листові насадженняЛистогризучі та хвоєгризучі шкідники0,1-0,2Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз
Кукурудза, соняшникСаранові0,09-0,12Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз25
ЛюцернаСаранові0,09-0,12Обприскування в період вегетації, максимальна кратність 1 раз 


Безпечнiсть

Дімілін® – це інсектицид нового механізму дії, що належить до групи регуляторів росту комах. Дімілін® порушує утворення хітину в кутикулі (зовнішньому скелеті) комахи, що перешкоджає процесу нормальної линьки молодої личинки при її переході в наступну вікову стадію і призводить до її загибелі.
Дімілін® є безпечним по відношенню до хижих кліщів-ентомофагів, корисних комах та ідеально підходить до систем інтегрованого захисту. Там, де використовується цей препарат, попереджується розмноження кліщів-фітофагів і внаслідок цього знижується потреба у використанні акарицидів. 
Дімілін® є стійким до змивання дощем, тривалий час зберігається на поверхні рослин, але швидко розкладається у воді та грунті.Дімілін® відноситься до малотоксичних інсектицидів: має низьку токсичність для ссавців, птахів та риби і не має негативного впливу на довкілля. Дімілін® не токсичний для бджіл і може застосовуватися у період цвітіння.

 

Замовити дзвоник