Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

Фунгазіл

Опис

Фунгазіл

РК (імазалілу сульфат, 100 г/л)
Фунгіцид для обробки насіннєвої картоплі проти основних хвороб, що проявляються під час зберігання.

Переваги

- Широкий спектр контрольованих патогенів
- Невелика норма витрати
- Зручна у використанні препаративна форма
- Знижує втрату маси бульб під час зберігання

Опис/Характеристика

 Діюча речовина: імазалілу сульфат, 100 г/л

Препаративна форма: розчинний концентрат

Упаковка: каністра 5 л

Рекомендації щодо застосування
- У процесі збору врожаю та при транспортуванні бульби картоплі можуть механічно пошкоджуватись,що призводить до ураження картоплі різними збудниками захворювань.
- Тому, дуже важливо застосувати Фунгазіл® протягом 1-5 діб після збору врожаю,до загоєння механічних ушкоджень бульб.
Фунгазіл® застосовують за допомогою гідравлічного або дискового обприскувача,що встановлений разомі з захисним щитком поверх роликового столу або конвеєра
Фунгазіл®, розведений в 1-2 л води,застосовують на тону бульб картоплі звикористанням обприскувального обладнання, яке має форсунковий або щілинний розпилювач і наносить робочий розчин шляхом дрібного розпилення на бульби картоплі, які транспортуються по роликовому конвейеру.
- Необхідно забезпечити перевертання бульб картоплі на конвеєрі для їх обробки з усіх боків. Більші об’єми робочої рідини в межах можливостей обприскувального обладнання забезпечують краще покриття бульб та проникнення в місця їх ушкоджень і, відповідно, кращий контроль захворювань. Для якісної обробки бульби картоплі повинні бути чисті від грунту (допускається забруднення не більше 5% поверхні). Поверхня бульб картоплі перед обробкою може бути сухою або вологою, але не мокрою.
- Обробка є найбільш ефективною, якщо проведена відразу після збору врожаю, але в будь-якому випадку не пізніше січня.
- Препарат зберігає стабільність затемператури -5 градісів Цельсія в продовж 24 годин. У випадку замерзання препарату, його можна знову використовувати після його розморожування при кімнатній температурі та розмішування до моменту зникнення кристалів.

Норми використання

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяНорма, л/т насінняШкідливий організм, проти якого обробляєтьсяСпосіб, час обробки
Бульби картоплі0,15Парша срібляста (Helminthosporium solani), Парша звичайна Ризоктоніоз (Rhizoctonia solani)Нанесення розчином препарату способом обприскування під час пропускання бульб через конвеєр чи роликовий стіл, за норми робочого розчину 1-2 л води на 1 тону насіння


Спектр ефективностi

Препарат No 1 у Европі для протруювання посадкового матеріалу картоплі
Фунгазіл® є високоефективним препаратом проти ряду збудників захворювань картоплі у період її зберігання: Helminthosporium solani (Срібляста парша), Fusarium sulphureum (Суха гниль), Fusarium solani (Суха гниль), Fusarium roseum var sambucinum (Суха гниль), Polyscytalum pustulans (Бородавчата парша), Phoma exigua (Фомоз).
Фунгазіл® проявляє побічну дію проти таких збудників захворювань: Clavibacter michiganensis (Кільцева гниль), Colletotrichum coccodes (Антракноз), Rhizoctonia solani (Чорна парша).

 

Замовити дзвоник