Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

Роялфло

Опис

Роялфло

 

В.с.к. (тирам, 480 г/л)
Рідкий протруйник насіння для технічних культур із широким спектром контактної фунгіцидної дії.

Переваги

- Широкий спектр збудників хвороб на насінні технічних культур
- Висока безпечність для насіння
- Конкурентна вартість обробки
- Якісне прилипання до поверхні насінини
- Можливість вибору кольорів

Опис/Характеристика

Діюча речовина: тирам, 480 г/л (тіурам, ТМТД)

Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат

Упаковка: каністра 20 л

Роялфло® може бути застосований у суміші зі змочувальними порошками та концентратами суспензій поширених фунгіцидів та інсектицидів, що використовуються для протруєння насіння. Не змішувати з формуляціями на основі масел, розчинників та емульгаторів, а також з формуляціями, які містять карбосульфан і мають лужну реакцію.

Норми використання

Культура, об’єкт, що обробляєтьсяНорма, л/т насінняШкідливий організм, проти якого обробляєтьсяСпосіб, час обробки
Кукурудза2,5-3,0Кореневі та стеблові гнилі, пліснявіння насінняПередпосівна обробка насіння суспензією препарату (6-8 л води на 1 тону насіння)
Соняшник2,5-3,0Сіра та біла гниль, несправжня борошниста росаПередпосівна обробка насіння суспензією препарату (6-8 л води на 1 тону насіння)
Цукровий буряк6,0 (9 мл на посівну одиницю)КоренеїдПередпосівна обробка насіння суспензією препарату


Спектр ефективностi

Роялфло® – це протруйник насіння на основі тираму, у вигляді нової вдосконаленої рідкої формуляції, спеціально розробленої для протруєння насіння. Роялфло® простий у використанні, мінімально впливає на довкілля та забезпечує якісне протруювання до насіння. Роялфло® ефективний проти широкого спектру збудників хвороб, поширених на насінні та в грунті: Aspergillus spp., Fusarium spp., Phoma spp., Pyrenophora spp., Septoria nodorum, Ustilago maydis (насіннєвого походження), Alternaria spp., Botrytis cinerea, Pythium spp., Rhizoctonia spp., Tilletia caries, Penicillum spp., Ascochyta spp.
Препарати на основі тираму використовуються у багатьох країнах світу для протруєння насіння важливих культур, таких як ячмінь, пшениця, ріпак, горох, соя, люпин, квасоля та інші бобові культури, овочеві, перець, баштанні тощо.
Роялфло® забезпечить широкий спектр контактної дії для надійного захисту Ваших технічних культур від широкого спектру хвороб.


 

Замовити дзвоник