Ваша надійна допомога +38(050)142-90-59

Оптова торгівля ЗЗР та насінням

Вітавакс

Опис

Вітавакс

 

В.с.к. (карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л)
Комбінований рідкий протруйник насіння з контактною та системною фунгіцидною дією проти широкого спектру хвороб на багатьох культурах.

Переваги

- Потужна синергічна дія системної та контактної діючих речовин
- Контроль широкого спектру хвороб
- Сприяє отриманню дружніх сходів культури
- Контроль стійких штамів фузаріозу

Опис/Характеристика

Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л

Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат

Упаковка: каністра 20 л

Механізм дії
Дві діючі речовини забезпечують контроль широкого спектру захворювань, що передаються насінням та через грунт. Карбоксин – це системний фунгіцид з групи SDHI, що абсорбується до тканин зернини та проростка, захищаючи їх як від патогенів, на поверхні зернини, так і від патогенів, котрі можуть знаходитися всередині неї.Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки й інших хвороб, збудники яких переносяться під час цвітіння і знаходяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання.
Тирам – це контактний фунгіцид широкого спектру дії, що контролює патогени, котрі знаходяться на поверхні насіння та у грунті. Шляхом дифузії на коротку відстань навколо обробленої зернини тирам утворює у грунті захисну зону, що слугує бар’єром від грибкової інфекції і захищає насіння та проросток від кореневих гнилей. Завдяки широкому спектру дії та високій ефективності тирам є одним із найбільш уживаних в усьому світі контактних фунгіцидів для протруювання насіння.

Особливі характеристики
- Одна з діючих речовин Вітаваксу®, Карбоксин® запатентована як регулятор росту рослин у США.
- Його дія проявляється у чотирьох напрямках: стимулює процес проростання, сприяє подовженню колеоптиле, забезпечує покращене формування стеблестою та здоровий розвиток кореневої системи. нощі, пов’язані із пізнім посівом, посівом на більшу глибину, посівом у холодний, сухий, вологий, неродючий або виснажений грунт.
- Завдяки цим властивостям препарат сприяє успішному подоланню несприятливих умов під час проростання, забезпечуючи здорові та однорідні сходи.
- Його застосування допомагає подолати труднощі, пов’язані із пізнім посівом, посівом на більшу глибину, посівом у холодний, сухий, вологий, неродючий або виснажений грунт.
- Також не є критичною передпосівна підготовка грунту.
- Препаративні форми препарату Вітавакс® зареєстровані та використовуються у більш ніж 120 країнах світу, на більш ніж 30 культурах, проти збудників понад 30 хвороб.
- Більш ніж 100 наукових дослідів у різних країнах світу показали збільшення врожаю в середньому на 10% відносно не протруєного насіння (контролю).

Норми використання

Культура, об’єкт, що обробляється*Норма витрати, л/т насінняШкідливий організм, проти якого обробляєтьсяСпосіб, час обробки
Пшениця яра та озима2,5-3,0Летюча, тверда сажка, кореневі гнилі, пліснявіння насінняПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 10 л/т
Ячмінь ярий та озимий2,5-3,0Летюча, тверда сажка, кореневі гнилі, пліснявіння насінняПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 10 л/т
Жито яре та озиме2,5-3,0Летюча, стеблова сажка, коре- неві гнилі, снігова плісняваПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 10 л/т
Кукурудза2,5-3,0Летюча, пухирчата сажка, кореневі та стеблові гнилі, пліснявіння насінняПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 6-8 л/т
Льон-довгунець (на технічні цілі)1,5-2,0Антракноз, плямистостіПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 3-5 л/т
Горох2,5Кореневі гниліПротруювання насіння суспензією препа- рату, норма робочого розчину – до 10 л/т


Спектр ефективностi

Вітавакс® – протруйник, який забезпечує високоефективний контроль збудників хвороб, що передаються насінням та через грунт. Вітавакс простий у застосуванні та безпечний для насіння.

 
 

Замовити дзвоник